Top websites from Moldova based on Google Analytics

VIZA.MD

viza.md are ca prioritate informarea şi consultarea utilizatorilor în domeniul consular şi turistic. viza.md – независимый информационный портал
Date Unique Evolution Pageviews Evolution Time on site
21 August 2019, Wed 1 183 -6.04% 2 404 -6.50% 2' 1''
20 August 2019, Tue 1 259 -2.33% 2 571 2.39% 2' 17''
19 August 2019, Mon 1 289 57.58% 2 511 64.12% 1' 47''
18 August 2019, Sun 818 -5.76% 1 530 -3.16% 1' 45''
17 August 2019, Sat 868 -23.73% 1 580 -25.08% 1' 33''
16 August 2019, Fri 1 138 -11.65% 2 109 -9.87% 1' 42''
15 August 2019, Thu 1 288 3.70% 2 340 6.32% 1' 31''
14 August 2019, Wed 1 242 -2.74% 2 201 -11.18% 1' 42''
13 August 2019, Tue 1 277 -2.37% 2 478 0.32% 1' 50''
12 August 2019, Mon 1 308 46.64% 2 470 61.65% 1' 39''
11 August 2019, Sun 892 6.57% 1 528 7.45% 1' 42''
10 August 2019, Sat 837 -32.23% 1 422 -39.75% 1' 36''
9 August 2019, Fri 1 235 -7.42% 2 360 -6.68% 1' 53''
8 August 2019, Thu 1 334 4.38% 2 529 2.93% 1' 52''
7 August 2019, Wed 1 278 -9.43% 2 457 -10.07% 1' 40''
6 August 2019, Tue 1 411 2.62% 2 732 0.37% 2' 10''
5 August 2019, Mon 1 375 35.60% 2 722 48.66% 1' 54''
4 August 2019, Sun 1 014 17.50% 1 831 25.67% 1' 48''
3 August 2019, Sat 863 -24.43% 1 457 -29.61% 1' 15''
2 August 2019, Fri 1 142 -13.42% 2 070 -19.71% 1' 49''
1 August 2019, Thu 1 319 -2.08% 2 578 -1.45% 1' 52''
31 July 2019, Wed 1 347 -4.74% 2 616 -1.06% 1' 54''
30 July 2019, Tue 1 414 -0.77% 2 644 -3.43% 1' 40''
29 July 2019, Mon 1 425 41.23% 2 738 46.57% 1' 48''
28 July 2019, Sun 1 009 -3.63% 1 868 4.18% 1' 47''
27 July 2019, Sat 1 047 -18.84% 1 793 -22.98% 1' 26''
26 July 2019, Fri 1 290 -1.98% 2 328 -2.72% 1' 41''
25 July 2019, Thu 1 316 1.46% 2 393 -2.57% 1' 55''
24 July 2019, Wed 1 297 -16.38% 2 456 -13.03% 1' 56''
23 July 2019, Tue 1 551 0.98% 2 824 -4.85% 1' 54''

Top

Site summary / 30 days

Bounce: 70.62%
Time on site: 1' 46''
AVG visitors / day: 1 202
AVG pageviews / day: 2 251
AVG visits / day: 1 312
AVG pageviews / visit: 1.71

Record day

23 July 2019, Tue
1 551 Unique visitors