Top websites from Moldova based on Google Analytics

jurnalderetete.md

Site-ul oferă diverse știri/articole din domeniul gastronomic. Jurnalderețete.md este și o comunitate de utilizatori fideli în continuă creștere.
Date Unique Evolution Pageviews Evolution Time on site
10 December 2019, Tue 2 363 8.10% 3 483 8.61% 1' 4''
9 December 2019, Mon 2 186 -23.59% 3 207 -20.60% 1' 0''
8 December 2019, Sun 2 861 8.58% 4 039 10.02% 0' 56''
7 December 2019, Sat 2 635 23.71% 3 671 17.89% 0' 59''
6 December 2019, Fri 2 130 -17.15% 3 114 -23.15% 1' 0''
5 December 2019, Thu 2 571 -27.70% 4 052 -23.16% 0' 59''
4 December 2019, Wed 3 556 -5.02% 5 273 -4.56% 0' 44''
3 December 2019, Tue 3 744 17.62% 5 525 16.19% 0' 48''
2 December 2019, Mon 3 183 -5.15% 4 755 -3.06% 0' 51''
1 December 2019, Sun 3 356 6.64% 4 905 5.96% 0' 56''
30 November 2019, Sat 3 147 30.74% 4 629 35.31% 1' 8''
29 November 2019, Fri 2 407 1.65% 3 421 6.44% 0' 50''
28 November 2019, Thu 2 368 0.77% 3 214 -6.19% 0' 49''
27 November 2019, Wed 2 350 -7.44% 3 426 -6.09% 1' 4''
26 November 2019, Tue 2 539 6.06% 3 648 8.28% 0' 57''
25 November 2019, Mon 2 394 -22.25% 3 369 -23.05% 0' 59''
24 November 2019, Sun 3 079 -6.36% 4 378 -7.30% 0' 53''
23 November 2019, Sat 3 288 28.09% 4 723 21.88% 1' 4''
22 November 2019, Fri 2 567 15.16% 3 875 21.97% 1' 5''
21 November 2019, Thu 2 229 -15.05% 3 177 -12.65% 0' 56''
20 November 2019, Wed 2 624 0.92% 3 637 -10.90% 0' 55''
19 November 2019, Tue 2 600 -0.19% 4 082 9.23% 1' 15''
18 November 2019, Mon 2 605 -20.17% 3 737 -18.57% 0' 59''
17 November 2019, Sun 3 263 10.46% 4 589 8.95% 0' 54''
16 November 2019, Sat 2 954 22.83% 4 212 20.38% 0' 56''
15 November 2019, Fri 2 405 -0.21% 3 499 1.72% 1' 1''
14 November 2019, Thu 2 410 2.68% 3 440 1.50% 1' 0''
13 November 2019, Wed 2 347 -6.27% 3 389 -3.61% 0' 58''
12 November 2019, Tue 2 504 15.23% 3 516 14.83% 0' 53''
11 November 2019, Mon 2 173 -16.39% 3 062 -19.36% 0' 51''

Top

Site summary / 30 days

Bounce: 81.88%
Time on site: 0' 57''
AVG visitors / day: 2 694
AVG pageviews / day: 3 901
AVG visits / day: 2 930
AVG pageviews / visit: 1.33

Record day

3 December 2019, Tue
3 744 Unique visitors